ASKFAT, Bambu. Kina 1900-tal.

ASKFAT, Bambu. Kina 1900-tal.
381914. ASKFAT, Bambu. Kina 1900-tal.

Längd ca 14 cm, höjd ca 5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 14 cm, höjd ca 5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 925