PARTI, filmkameror, kameror, objektiv, 1900-tal.

381910. PARTI, filmkameror, kameror, objektiv, 1900-tal.

Polaroid Image system, i originalask.
Braun Super 8, Nizo 4080, i original väska.
Elmo Zoom C-300, nr 958787, i originalkartong med extra tillbehör.
Sekonic Elmatic "8", Nr 5906486, i original väska.
Featon 8 EZ Zoom, No 83706, i original läder väska.
Nikon F55, Sigma Zoom 28-80 mm, Sigma objektiv 100-300 mmD, bruksanvisning medföljer.
Petri 7 S Circle eye system.
Pentax objektiv, 35 -105 mm.
Canon objektiv, Tamron Af 55-200 mm.

EJ funktionstestade, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Petri 7 S Circle eye system.
Pentax objektiv, 35 -105 mm.

Antal besök: 1 113