VILSTOL, "Tobago", Mio möbler, 19/2000-talet.

3817991. VILSTOL, "Tobago", Mio möbler, 19/2000-talet.

Metall och flätat snöre/rotting.
Klädsel i konstmocka.
Mått ca 160 x 50 x 85 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädsel i konstmocka.
Mått ca 160 x 50 x 85 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 329