RING, 18K guld. Totalvikt ca 4,2 gram.

3817597. RING, 18K guld. Totalvikt ca 4,2 gram.

Diameter 15,5 mm.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Gravyr på insidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 15,5 mm.

Antal besök: 338