SILVER, 14 delar, 1900-tal.

SILVER, 14 delar, 1900-tal.
381741. SILVER, 14 delar, 1900-tal.

6 punschkoppar (olika fabrikat), serveringssked Norge, bägare TESI samt 6 moccaskedar GAB.
Total vikt ca 290 gram.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 290 gram.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 621