HÖGTALARE, ett par, samt SKIVSPELARE, Tandberg TR-200, 1960/70-tal.

381737. HÖGTALARE, ett par, samt SKIVSPELARE, Tandberg TR-200, 1960/70-tal.

Högtalare, höjd ca. 60 cm.

Bruksslitage. Smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högtalare, höjd ca. 60 cm.

Antal besök: 8 842