SKULPTUR, stengods, "Danserska", Lladro, Spanien. 1900-tal.

381733. SKULPTUR, stengods, "Danserska", Lladro, Spanien. 1900-tal.

Stämpelmärkt och signerad. Höjd 43,5 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 1 060