JOSEP COLOMER. Landsbygdsutsikt.

3817137. JOSEP COLOMER. Landsbygdsutsikt.

Olja på duk
Signerad
39,5x46 cm.

Små förluster i bildskiktet. Ram i stuckat och förgyllt trä, med små brister.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad
39,5x46 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 424