BORDSLAMPOR, 2 st, mässing, 1900-talets första hälft.

381709. BORDSLAMPOR, 2 st, mässing, 1900-talets första hälft.

Total höjd 23 resp 48 cm.

Slitage, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 23 resp 48 cm.

Slitage, delar saknas.

Antal besök: 540