12 knivar, längd 19,5 cm
12 kaffeskedar, längd 11,5 cm
12 dessertgafflar, längd 14 cm
12 gafflar, längd 14,5 cm
12 skedar, längd 19 cm
12 knivar, längd 17 cm
12 gafflar, längd 18,5 cm
4 smörknivar, längd 15,5 cm
4 gafflar, längd 15 cm.
Bruksslitage, repor.
12 knivar, längd 19,5 cm
12 kaffeskedar, längd 11,5 cm
12 gafflar, längd 14,5 cm
12 skedar, längd 19 cm
12 knivar, längd 17 cm
12 gafflar, längd 18,5 cm
4 smörknivar, längd 15,5 cm
4 gafflar, längd 15 cm.
Bruksslitage, repor.