Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
PAUL RENÉ GAUGUIN. Trädet. Färglitografi. Signerad och daterad 1956.
38169. PAUL RENÉ GAUGUIN. Trädet. Färglitografi. Signerad och daterad 1956.
60 x 48 cm.
Något gulnad.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 48 cm.
Något gulnad.
Garpenhus Auktioner
2 132