SVEN STORM. Akvarell, signerad och daterad 1952.

381689. SVEN STORM. Akvarell, signerad och daterad 1952.

Ca. 55x37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Sven Storm (1905–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 55x37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Sven Storm (1905–1990)

Antal besök: 841