BARBRO BÄCKSTRÖM. Väggrelief, "Gump", plast.

3816610. BARBRO BÄCKSTRÖM. Väggrelief, "Gump", plast.

Signerad samt daterad 1971, ca 26x21 cm.

Mindre bruksspår.

Barbro Bäckström (1939–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksspår.

Barbro Bäckström (1939–1990)

Antal besök: 505