GOLVLAMPA, vit plast, Fagerhults, 1900-talets senare hälft.

381632. GOLVLAMPA, vit plast, Fagerhults, 1900-talets senare hälft.

Höjd 129 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 129 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 722