DATORBORD, trä och metall, 1900/2000-tal.

3815399. DATORBORD, trä och metall, 1900/2000-tal.

Höjd ca 126 cm.
Bredd ca 70 cm.
Djup ca 50,5 cm.

Bruksslitage, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 126 cm.
Bredd ca 70 cm.
Djup ca 50,5 cm.

Bruksslitage, ytsmuts.

Antal besök: 194