HELMTRUD NYSTRÖM. Nakenbad, akvarell, signerad.

3815366. HELMTRUD NYSTRÖM. Nakenbad, akvarell, signerad.

57x76 cm, rammått 77x95 cm
Proveniens Helmtrud Nyström, Lund.

Ej examinerad ur ram.

Helmtrud Nyström (1939–2021)

Tema

Måleri av Helmtrud Nyström

Gör en kostnadsfri värdering!

57x76 cm, rammått 77x95 cm

Ej examinerad ur ram.

Helmtrud Nyström (1939–2021)

Tema

Måleri av Helmtrud Nyström

Antal besök: 720