NÅLHUS/BÄLTESGEHÄNG, samiskt arbete, renhon/ben samt skinn osignerad och odaterad, 1900-tal.

381515. NÅLHUS/BÄLTESGEHÄNG, samiskt arbete, renhon/ben samt skinn osignerad och odaterad, 1900-tal.

Sax längd ca 11,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sax längd ca 11,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 913