LJUSKRONA, "Hagamodell", Gustaviansk stil, 1900-tal, höjd 85 cm.

381496. LJUSKRONA, "Hagamodell", Gustaviansk stil, 1900-tal, höjd 85 cm.

Mässingsstomme samt prismor. 6 ljuspunkter samt 6 ljusarmar
Diameter 70, höjd 85 cm.

Smärre slitage samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 70, höjd 85 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 260