SKRIVMASKIN, Royal, Ragnar Berg AB, 1900-talets mitt.

3814968. SKRIVMASKIN, Royal, Ragnar Berg AB, 1900-talets mitt.

Höjd 24 cm, bredd 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24 cm, bredd 45 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 335