LODUR, nyrenässans, Junghans. 1900-talets första hälft.

381436. LODUR, nyrenässans, Junghans. 1900-talets första hälft.

Höjd 99 cm.

Smärre slitage och märken, knoppen nertill lös.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 99 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 395