SPEGELLAMPETTER, 1900-talets mitt.

3814077. SPEGELLAMPETTER, 1900-talets mitt.

Änglafigurer av mässing, stomme av grönlackerat järn. längd 16, höjd 41 cm.

Ytslitage. Färgbortfall. Spegelglas med mindre nagg. Ena spegeln troligen senare. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 187