VÄGGPENDYL, Westerstrands, rokokostil, 1900-tal.

38138. VÄGGPENDYL, Westerstrands, rokokostil, 1900-tal.

Skuret och förgyllt trä, dekor med rocailler och blomster. Höjd 55 cm.

Ej funktionstestat, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 596