SERRIETIDNINGAR KALLE ANKA årgång 1957 cirka 27 stycken.

381355. SERRIETIDNINGAR KALLE ANKA årgång 1957 cirka 27 stycken.

I två pärmar. Fastsatta med ryggtråd, ej hålslagna. Tillkommer cirka 15 nyare tidningar.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 111