PALL, 1950/60-tal.

PALL, 1950/60-tal.
3813195. PALL, 1950/60-tal.

Längd ca 58 cm. Höjd ca 50 cm.
Klädd med fårskinn.

Omklädd. Ben med repor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!
3813195. PALL, 1950/60-tal.

Klädd med fårskinn.

Antal besök: 311