BORDSLAMPSFOT, byggd av vinggranat, 1900-tal.

381296. BORDSLAMPSFOT, byggd av vinggranat, 1900-tal.

Granatens höjd ca 34 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Granatens höjd ca 34 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 2 452