FASAN, uppstoppad, 1900-tal.

FASAN, uppstoppad, 1900-tal.
381273. FASAN, uppstoppad, 1900-tal.

Höjd 40 cm.
Monterad på gipsfot.

Smärre ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm.
Monterad på gipsfot.

Antal besök: 1 223