KOSKÄLLOR, KLOCKOR, 20 st, 1800-tal.

381257. KOSKÄLLOR, KLOCKOR, 20 st, 1800-tal.

Bredd 7- 9 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 7- 9 cm.

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 1 336