DIRIGENTPINNE, ben, 1900-tal.

DIRIGENTPINNE, ben, 1900-tal.
3811499. DIRIGENTPINNE, ben, 1900-tal.

Längd ca 37 cm. Ligger i etui.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 185