SPEGEL, med hållare för ett ljus,bemålad, Åhmells, 1900-tal.

381148. SPEGEL, med hållare för ett ljus,bemålad, Åhmells, 1900-tal.

Höjd 45, bredd 29 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45, bredd 29 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 044