Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
SPEGEL, med hållare för ett ljus,bemålad, Åhmells, 1900-tal.
381148. SPEGEL, med hållare för ett ljus,bemålad, Åhmells, 1900-tal.
Höjd 45, bredd 29 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 45, bredd 29 cm.
Smärre slitage.
Nyköpings Auktionsverk
875