TEKNIKA, 5 delar, 1900-talets första hälft.

381112. TEKNIKA, 5 delar, 1900-talets första hälft.

Manometer G. Boulitte, Paris.
Instrument, Frans J. Berg, Stockholm med mera.

Slitage. Skadat glas. En visare lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Manometer G. Boulitte, Paris.

Antal besök: 724