REKLAMSKYLT, Marlboro, med belysning, 1900/2000-tal.

381084. REKLAMSKYLT, Marlboro, med belysning, 1900/2000-tal.

Längd 63 cm.

Bruksslitage, sprickbildning på en sida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 63 cm.

Antal besök: 2 324