STOLAR samt BORD, 5 delar ,funkis, 1900-talet första hälft.

380974. STOLAR samt BORD, 5 delar ,funkis, 1900-talet första hälft.

Stomme i stålrör. Bordet höjd 64,5, diameter 60 cm.

Slitage, rrepor, stötmärken, rost, klädsel med skador. Bord med senare lackering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 140