BYRÅ, 1960-tal.

BYRÅ, 1960-tal.
3809176. BYRÅ, 1960-tal.

Fanerad med teak. Tre draglådor varav översta med lås. Bredd 82, djup 41, höjd 69 cm.

Bruksslitage. Smärre märken och repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
3809176. BYRÅ, 1960-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 436