FOTOALBUM, 5 st samt FOTON, 400-500 st, 1900-talets första hälft.

380868. FOTOALBUM, 5 st samt FOTON, 400-500 st, 1900-talets första hälft.

Porträttfoton, familjefoton flera tagna i olika ateljéer.

Album med visst slitage, foton av varierande kvalité.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 938