AXEL ACKE ÅSLUND. Teckning, monogramsignerad och daterad 1943.

380847. AXEL ACKE ÅSLUND. Teckning, monogramsignerad och daterad 1943.

Man med hästar, ca. 23x34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Man med hästar, ca. 23x34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 216