MATTA, rya, 1950/60-tal, ca. 160x105 cm.

380833. MATTA, rya, 1950/60-tal, ca. 160x105 cm.

Polykromt mönster.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Polykromt mönster.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 144