KONSTGLAS, 5 delar, Ulrika Hydman Vallien, Anne Nilsson.

380798. KONSTGLAS, 5 delar, Ulrika Hydman Vallien, Anne Nilsson.

Höjd, 20-26 cm, 3 delar Ulrika Hydman Vallien, Kosta Boda, målad dekor, signerade med etikett och gravyr, 2 delar Anne Nilsson, Vinglas, Orrefors, signerade med gravyr i botten.

Bruksslitage, vasen med blommotiv har en smärre prick/skada i dekoren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 225