ALEXANDRE FASSIANOS. Vinkande man. Färglitografi. Signerad Fassianos.

38076. ALEXANDRE FASSIANOS. Vinkande man. Färglitografi. Signerad Fassianos.

26 x 21 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 21 cm.

Antal besök: 1 248