DRAGSPEL, Settimio Soprani.

DRAGSPEL, Settimio Soprani.
3807488. DRAGSPEL, Settimio Soprani.

Knappdragspel.
Storlek: 43x39 cm.

Ej funktionstestat. Slitage/repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Knappdragspel.
Storlek: 43x39 cm.

Antal besök: 273