BÖRJE NILSSON. litografier, komposition, signerade, numrerade 100/220, 2st.

3807134. BÖRJE NILSSON. litografier, komposition, signerade, numrerade 100/220, 2st.

38x28 cm (ramstorlek).

Smärre ramskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

38x28 cm (ramstorlek).

Smärre ramskador.

Antal besök: 187