GUSTAF NORDAHL. Skulptur, lergods, på träsockel, signerad, 1900-tal.

380688. GUSTAF NORDAHL. Skulptur, lergods, på träsockel, signerad, 1900-tal.

Höjd 29,5 cm.

Mindre avslag på höger armstump.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 600