ARMBANDSUR, Tissot Titanium T690, analog/digital, quartz. 2000-tal.

380592. ARMBANDSUR, Tissot Titanium T690, analog/digital, quartz. 2000-tal.

Urtavla diameter ca 29 mm.
Urverk ETA V8 988.333.
Medföljer origianlask.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urtavla diameter ca 29 mm.
Urverk ETA V8 988.333.
Medföljer origianlask.

Bruksslitage.

Antal besök: 5 232