SOFFGRUPP, 6 delar, nyrenässansstil.

3805664. SOFFGRUPP, 6 delar, nyrenässansstil.

Soffa höjd 103 cm längd ca 140 cm sitthöjd 47 cm
Stolar Höjd 92 cm sitthöjd 45 cm
Bord Höjd 72 cm samt 88 cm i diameter.

Sedvanligt slitage, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 183