KARMSTOLAR, ett par, efter Marcel Breuer, 1900-talets andra hälft.

380555. KARMSTOLAR, ett par, efter Marcel Breuer, 1900-talets andra hälft.

Stålrörsstomme med skinnklädsel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 466