ANDERS ZORN. "Lots". Etsning, signerad. Utförd 1919.

380551. ANDERS ZORN. "Lots". Etsning, signerad. Utförd 1919.

17,7 x 11,8 cm.

Litteratur
Asplund 285.

Gulnad.

Anders Zorn (1860–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

17,7 x 11,8 cm.

Litteratur
Asplund 285.

Gulnad.

Anders Zorn (1860–1920)

Antal besök: 3 034