MULTIMETER, Universal - Avometer Model 8 och 7.

3804683. MULTIMETER, Universal - Avometer Model 8 och 7.

Höjd ca 19 cm.

Slitage, skador, ej testade, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19 cm.

Antal besök: 154