GRETE JALK. Fåtölj, modell "118", France & Daverkosen, Danmark, 1950/60-tal.

3804544. GRETE JALK. Fåtölj, modell "118", France & Daverkosen, Danmark, 1950/60-tal.

Stomme av teak, lösa dynor klädda i textil, sitthöjd ca 42 cm.

Bruksslitage, märken, fläckar i dynor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
Västra rummet
Antal besök: 723

Andra intressanta föremål