FÅTÖLJER samt BORD, 3 delar, rokokostil, 1900-tal.

380446. FÅTÖLJER samt BORD, 3 delar, rokokostil, 1900-tal.

Fåtölj
Rygghöjd 95 cm

Bord
Höjd 54 cm
Diameter 60 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåtölj
Rygghöjd 95 cm

Bord
Höjd 54 cm
Diameter 60 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 899