SKÅL, keramik, Kina, 1700-tal.

380445. SKÅL, keramik, Kina, 1700-tal.

Polykroma färger, höjd 7cm, diameter 34 cm.

Sprickor, skador, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sprickor, skador, nagg.

Antal besök: 1 059