SÄNGBORD med låda, 1 par, 1900-tal.

380423. SÄNGBORD med låda, 1 par, 1900-tal.

Längd 66 bredd 39,5 höjd ca 67 cm.

Bruksslitage, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, stötmärken.

Antal besök: 715